ساخت تیزر تبلیغاتی | تیزر تبلیغاتی | ساخت تیزر

ساخت تیزر تبلیغاتی

مجموعه ما شامل چهار دپارتمان اصلی با زمینه فعالیت های زیر می باشد:

1- طراحی وب سایت و سامانه های اختصاصی

2- گرافیک و کلیه خدمات چاپ و بسته بندی

3- تبلیغات تخصصی در هر رسانه ای و سئو

4- ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافیکجهت ایجاد بسترهای همکاری و برپاسازی کسب وکارهای اینترنتی، ما انتخابی بهینه و منحصر به فرد هستیم. ما می کوشیم رویای شما را در کسب و کارهای اینترنتی به تحقق در بیاوریم.

ایجاد نقشه های تجاری مناسب، شناخت کامل بازار وب، آشنایی با رفتار کاربران اینترنتی برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری، ایجاد پرتال های مناسب برای کسب و کارهای اینترنتی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی، سئوی سایت و برندینگ اینترنتی فقط بخشی از خدمات اصلی ما است.

هرگز مدعی پایین ترین قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی و موشن گرافی نیستیم و نخواهیم بود؛ چرا که بر خلاف رسالت ما است. به شما اطمینان خاطر می دهیم که نه هزینه ای هنگفت و غیرواقعی پرداخت

خرسندیم که با ما همراه هستید.

 

 

تیزر تبلیغاتی

مشتریان و مخاطبان نسبت به محصولات  حس کنجکاوی خواهند داشت. آنها برای اینکه بخواهند کالاها و خدماتی را مصرف کنند، باید این موضوع برای‌شان روشن شود که پیام آن محصول چیست و چه هدفی باعث مصرف آن می‌شود؟ در اینجا یک تیزر تبلیغاتی مناسب می‌تواند همراه با یک سناریو خلاقانه و حرفه‌ای ساخته شده و پیام محصول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مشتریان و مخاطبان انتقال دهد. موسسه طلوع فیلم با انتخاب فیلمنامه و بازیگران مناسب و همچنین با پیشرفته‌ترین ابزارهای تولید و مونتاژ، تیزر تبلیغاتی خود را در سه مرحله پیش تولید، تولید و مونتاژ با دقت بالا و با استراتژی قابل قبولی اتخاذ می‌کند.

 

سبک‌های مختلف تیزر تبلیغاتی

    تلفیقی
    رئال
    انیمیشن

شایان ذکر است که تیزرهای تبلیغاتی از جنبه‌های متفاوتی برخوردار هستند که سبک و نوع تبلیغات را مشخص می‌کنند. مهمترین موضوع در این قسمت این است که چه نوع سبک و قالبی برای تبلیغ یک محصول انتخاب شود که از تاثیرگذاری بیشتری برخوردار باشد. این وظیفه را باید به یک فیلمساز تبلیغاتی باتجربه سپرد که با استفاده از قالب‌های داستانی، نمایشی، طنز و … بهترین گزینه را برای تبلیغ یک محصول شناسایی کند و با آزمایش آن در نمونه‌ای کوچک مخاطبان را مورد ارزیابی و سنجش قرار دهد. ما با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه‌های ایده پردازی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی و همچنین با استفاده از جنبه‌های زیبایی شناسی و انتخاب قالبی مناسب برای کار، انتظار کارفرما را به بهترین شکل ممکن محقق می‌سازد.

 

ویژگی‌های یک تیزر خوب

    ایده های مفهومی
    سناریو خلاق و حرفه‌ای
    جذابیت سمعی و بصری
    سرعت انتقال پیام

 

اهمیت ساخت تیزر

امروزه بازارها به شدت رقابتی هستند و برندهایی در این بازارها موفق می‌شوند که بتوانند محصولات خود را با بیشترین تاثیرگذاری بر روی مخاطب معرفی کنند. در این قسمت باید به ویژگی‌های کلیدی محصول اشاره شود، عاملی که باعث جذب مشتریان می‌شود. ویژگی‌های کلیدی یک محصول می‌تواند از فیلترهایی که مخاطب برای آن محصول در نظر گرفته است عبور کند. لذا موسسه طلوع فیلم با سابقه‌ای درخشان در عرصه ساخت تیزر تبلیغاتی به درستی می‌داند که چگونه نکات یا ویژگی‌های کلیدی یک محصول را به نمایش در آورد تا از طریق آن یک مدل ذهنی مناسب برای مخاطب ایجاد کند. البته این موسسه این موضوع را هم در نظر گرفته که تولیدکننده و کارفرما با هزینه‌ای مناسب به اهدافش دست یابد زیرا یکی از اهداف مهم موسسه طلوع فیلم همکاری بلند مدت با یک شرکت یا کارخانه است، بر همین اساس تمام نکات اعم از کمی و کیفی را با یک برنامه ریزی دقیق تحت نظر دارد.


علاقه‌مندان جهت مشاوره و ساخت تیزر تبلیغاتی می‌توانید با ما تماس بگیرید.

آمار سایت

کاربران
7
مطالب
4
نمایش تعداد مطالب
35084

حاضرین در سایت

ما 852 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود به سایت

Template Design:Dima Group